ExpressVPN'e kaydolun ve VPN'i bilgisayarınıza, akıllı TV'nize, telefonunuza, tabletinize, internetten izleme cihazınıza veya yönlendiricinize kurun.
Sayısı giderek artan 105 ülkede yer alan VPN sunucusu konumlarından birine bağlanın.
ExpressVPN arka planda çalışırken siz de güvenli bir şekilde ve İSS yavaşlatması olmadan futbol izleyin.
2023 Kadınlar Dünya Kupası, 20 Temmuz'da yerel saatle 19:00'da (03:00 ET) ev sahiplerinden biri olan Yeni Zelanda'nın Norveç ile karşılaşacağı maçla birlikte başlayacak. Dünya Kupası finali, 20 Ağustos'ta yerel saatle 20:00'da (06:00 ET) Sydney'deki Accor Stadyumu'nda oynanacak. 64 maçın tamamının detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.
Maç | Tarih | Saat (yerel) | Saat (ET) |
---|---|---|---|
(Grup A) Yeni Zelanda - Norveç |
20 Temmuz |
19:00 |
03:00 |
(Grup B) Avustralya - İrlanda Cumhuriyeti |
20 Temmuz |
20:00 |
06:00 |
(Grup B) Nijerya - Kanada |
21 Temmuz |
12:30 |
22:30 (20 Temmuz) |
(Grup A) Filipinler - İsviçre |
21 Temmuz |
17:00 |
01:00 |
(Grup C) İspanya - Kosta Rika |
21 Temmuz |
19:30 |
03:30 |
(Grup E) ABD - Vietnam |
22 Temmuz |
13:00 |
21:00 (21 Temmuz) |
(Grup C) Zambiya - Japonya |
22 Temmuz |
19:00 |
03:00 |
(Grup D) İngiltere - Haiti |
22 Temmuz |
19:30 |
17:30 |
(Grup D) Danimarka - Çin |
22 Temmuz |
20:00 |
08:00 |
(Grup G) İsveç - Güney Afrika |
23 Temmuz |
17:00 |
01:00 |
(Grup E) Hollanda - Portekiz |
23 Temmuz |
19:30 |
03:30 |
(Grup F) Fransa - Jamaika |
23 Temmuz |
20:00 |
06:00 |
(Grup G) İtalya - Arjantin |
24 Temmuz |
19:00 |
02:00 |
(Grup H) Almanya - Fas |
24 Temmuz |
18:30 |
04:30 |
(Grup F) Brezilya - Panama |
24 Temmuz |
20:30 |
07:00 |
(Grup H) Kolombiya - Güney Kore |
25 Temmuz |
12:00 |
22:00 (24 Temmuz) |
(Grup A) Yeni Zelanda - Filipinler |
25 Temmuz |
17:30 |
13:30 |
Grup A) İsviçre - Norveç |
25 Temmuz |
20:00 |
04:00 |
(Grup C) İspanya - Zambiya |
26 Temmuz |
19:30 |
03:30 |
(Grup C) Japonya - Kosta Rika |
26 Temmuz |
17:00 |
01:00 |
(Grup B) Kanada - İrlanda Cumhuriyeti |
26 Temmuz |
20:00 |
08:00 |
(Grup E) ABD - Hollanda |
27 Temmuz |
13:00 |
21:00 (26 Temmuz) |
(Grup E) Portekiz - Vietnam |
27 Temmuz |
19:30 |
03:30 |
(Grup B) Avustralya - Nijerya |
27 Temmuz |
20:00 |
06:00 |
(Grup D) İngiltere - Danimarka |
28 Temmuz |
18:30 |
04:30 |
(Grup G) Arjantin - Güney Afrika |
28 Temmuz |
12:00 |
20:00 (27 Temmuz) |
(Grup D) Çin - Haiti |
28 Temmuz |
20:30 |
07:00 |
(Grup G) İsveç - İtalya |
29 Temmuz |
19:30 |
03:30 |
(Grup F) Fransa - Brezilya |
29 Temmuz |
20:00 |
06:00 |
(Grup F) Panama - Jamaika |
29 Temmuz |
20:30 |
08:30 |
(Grup H) Almanya - Kolombiya |
30 Temmuz |
19:30 |
05:30 |
(Grup H) Güney Kore - Fas |
30 Temmuz |
14:00 |
00:30 |
(Grup A) Norveç - Filipinler |
30 Temmuz |
19:00 |
03:00 |
(Grup A) İsviçre - Yeni Zelanda |
30 Temmuz |
19:00 |
03:00 |
(Grup B) Kanada - Avustralya |
31 Temmuz |
20:00 |
06:00 |
(Grup C) Japonya - İspanya |
31 Temmuz |
19:00 |
03:00 |
(Grup C) Kosta Rika - Zambiya |
31 Temmuz |
19:00 |
03:00 |
(Grup B) İrlanda Cumhuriyeti - Nijerya |
31 Temmuz |
20:00 |
06:00 |
(Grup E) Portekiz - ABD |
1 Ağustos |
19:00 |
03:00 |
(Grup E) Vietnam - Hollanda |
1 Ağustos |
19:00 |
03:00 |
(Grup D) Haiti - Danimarka |
1 Ağustos |
19:00 |
07:00 |
(Grup D) Çin - İngiltere |
1 Ağustos |
20:30 |
07:00 |
(Grup F) Panama - Fransa |
2 Ağustos |
20:00 |
06:00 |
(Grup F) Jamaika - Brezilya |
2 Ağustos |
20:00 |
06:00 |
(Grup G) Güney Afrika - İtalya |
2 Ağustos |
19:00 |
03:00 |
(Grup G) Arjantin - İsveç |
2 Ağustos |
19:00 |
03:00 |
(Grup H) Güney Kore - Almanya |
3 Ağustos |
20:00 |
06:00 |
(Grup H) Fas - Kolombiya |
3 Ağustos |
18:00 |
06:00 |
(Son 16 Turu) A Grubu Birincisi - C Grubu İkincisi |
5 Ağustos |
17:00 |
01:00 |
(Son 16 Turu) C Grubu Birincisi - A Grubu İkincisi |
5 Ağustos |
20:00 |
04:00 |
(Son 16 Turu) E Grubu Birincisi - G Grubu İkincisi |
6 Ağustos |
12:00 |
22:00 (5 Ağustos) |
(Son 16 Turu) G Grubu Birincisi - E Grubu İkincisi |
6 Ağustos |
19:00 |
05:00 |
(Son 16 Turu) D GRubu Birincisi - B Grubu İkincisi |
7 Ağustos |
17:30 |
18:30 |
(Son 16 Turu) B GRubu Birincisi - D Grubu İkincisi |
7 Ağustos |
17:30 |
18:30 |
(Son 16 Turu) H Grubu Birincisi - F Grubu İkincisi |
8 Ağustos |
18:00 |
07:00 |
(Son 16 Turu) F Grubu Birincisi - H Grubu İkincisi |
8 Ağustos |
20:30 |
04:00 |
(Çeyrek Final 1) Daha Sonra Belirlenecek |
11 Ağustos |
13:00 |
21:00 (10 Ağustos) |
(Çeyrek Final 2) Daha Sonra Belirlenecek |
11 Ağustos |
19:30 |
15:30 |
(Çeyrek Final 3) Daha Sonra Belirlenecek |
12 Ağustos |
17:00 |
03:00 |
(Çeyrek Final 4) Daha Sonra Belirlenecek |
12 Ağustos |
20:30 |
06:30 |
(Yarı Final) Daha Sonra Belirlenecek |
15 Ağustos |
20:00 |
04:00 |
(Yarı Final) Daha Sonra Belirlenecek |
16 Ağustos |
20:00 |
06:00 |
(Üçüncülük Maçı) Daha Sonra Belirlenecek |
19 Ağustos |
18:00 |
04:00 |
(Final) Daha Sonra Belirlenecek |
20 Ağustos |
20:00 |
06:00 |
Nerede olursanız olun veya büyük maç hangi kanalda olursa olsun, futbol maçının bir dakikasını bile kaçırmayın. Işık hızında HD kalitede futbol izleyin. Sansüre ve kısıtlamalara elveda deyin.
Telefon, tablet, bilgisayar, yönlendirici dahil—nerede olursanız veya hangi cihazı kullanıyor olursanız olun, tek bir ExpressVPN aboneliği size yeter.
Teşekkürler @Expressvpn!! Cumartesi gecesi maçı otel odamdan izleyebildim
Finalleri kaçıracağımdan endişeleniyordum ama dizüstü bilgisayarıma @expressvpn indirdim ve hepsini odamdan canlı bir şekilde izleyebildim!!!
@expressvpn engelleri kaldırmanın ve HD kalitede spor izlemenin en iyi yöntemi.
ExpressVPN ile futbol izlemekten %100 memnun kalmazsanız 30 gün içinde bize bildirin, paranızın tamamını geri ödeyelim. Bu kadar basit.